Świat

3 kroki co stanie się z zaszczepionymi – 4 min od Dr Sean Brooks ??

48 publikacji, 23 książki, studia medycyny i anatomii przez 21 lat.
UWAGA: dawki placebo, czyli ograniczenie populacji i efekt „no mi nic nie jest”?

Wiele światowych autorytetów jak prof. Luc Montagnier (noblista), prof. Geert Vanden Bossche (wirusolog tworzący szczepionki dla gigantów farmaceutycznych, pracujący w przeszłości nawet w zespole Global Health Discovery Fundacji Billa i Melindy Gatesów), prof. Mike Yeadon (były prezes Pfizer), dr Judy Mikovits (naukowiec rządu USA, autorka 51 prac naukowych, odkrywczyni zanieczyszczeń we wszystkich znanych szczepionkach, szantażowana, niszczona a nawet więziona – nie wyrzekła się prawdy. Wyszacowała że po obecnych preparatach w USA umrze około 50 000 000 ludzi) ostrzega przed zabójczością tych eksperymentalnych preparatów.
Inny noblista – Kary Mullis – którego odkrycie zostało wykorzystane do stworzenia (fałszywych !) testów PCR, wkrótce po publicznym zanegowaniu wykorzystania odkrytej metody do weryfikacji wirusologicznej, tuż przed ogłoszeniem obecnej (fałszywej) pandemii – został odnaleziony martwy.

WAŻNE !
Mamy już naukowe potwierdzenie tego ludobójstwa !
Pamiętacie jak bardzo wypierano fakt, że białko kolca wnika do jądra komórkowego ? Ile osób za to zbanowano. Ilu być może nawet zlikwidowano pod tym pretekstem konto. Jakimi inwektywami byli obrzucani wszyscy, którzy śmieli wskazać na to zagrożenie.

MAMY BADANIE ze Szwecji ! Poważne, recenzowane (czyli o najwyższym pułapie naukowej weryfikacji) badanie. Które już jest na potęgę banowane na fb. Nawet w komentarzu nie zdołacie go opublikować.
Jednak to dopiero jedna strona medalu, bowiem drugą – docelową, najbardziej odczuwalną dla ludzi przyjmujących preparaty jest hamowanie naprawy uszkodzeń DNA i w ten sposób możliwość niszczenia naturalnej odporności człowieka !!!

MAMY TO W RECENZOWANYM BADANIU NAUKOWYM !
https://www.mdpi.com/1999-4915/13/10/2056/htm
SARS–CoV–2 Spike Impairs DNA Damage Repair and Inhibits V(D)J Recombination In Vitro

BARDZO CHCIAŁBYM ŻEBY CI WSZYSCY BARDZO WYKSZTAŁCENI I ODDANI UCZCIWEJ NAUCE LUDZIE SIĘ MYLILI a cały ten obłęd okazał się jedynie złym snem. Niestety wszystko wskazuje na to, że mówią prawdę i będziemy świadkami największego ludobójstwa w dziejach znanej nam ludzkości…
Tym bardziej obdarzajmy siebie dobrem, skupiajmy się na pozytywnych elementach naszej rzeczywistości. Twórzmy prawdziwie lepszy świat, jednocześnie zabezpieczając się na kryzys głodu i skrajny ucisk jaki może nastąpić nim to olbrzymie zło przepadnie wraz z triumfem dobra na świecie !
Bądźmy dla wszystkich, bez wyjątku takimi ludźmi jakimi chcielibyśmy aby wszyscy byli dla nas.

Zapraszamy na materiałŹródło