Zdrowie

78-letnia piękna i surowa weganka Annette Larkins!

Anette Larkins – kobieta która twierdzi, że znalazła eliksir młodości.

Czym jest eliksir młodości Anette Larkins?

Pani Larkins wstaje wcześnie rano i jest wegetarianką. Nie je jedzenia pochodzenia zwierzęcego i przeszła na dietę surową. Kobieta pije dużo własnych naturalnych soków a więcej o niej usłyszysz na poniższym wideo.

Nie jest już tajemnicą dlaczego sugeruje się nam jedzenie mięsa. Jak zawsze chodzi o pieniądze.

Czy człowiek jest mięsożerny czy też roślinożerny?

Porównajmy podstawowe cechy mięsożercy i roślinożercy w świecie zwierząt a ty zastanów się do, której kategorii ci bliżej?

MIĘSOŻERCAROŚLINOŻERCA
UzębienieWszystkie zęby zakończone ostro (kły), służące do odrywania kęsów mięsa.Z przodu siekacze do cięcia roślin, z tyłu trzonowce do rozcierania pokarmu.
Sposób piciaPije przez chłeptanie językiem.Pije przez zasysanie.
Budowa żuchwyŻuchwa rusza się tylko góra-dół.Możliwe ruchy żuchwy na boki (aby móc rozcierać pokarm).
Zakończenie kończynMa pazury do rozrywania ciał.Ma chwytne dłonie lub kopyta.
ŻołądekŻołądek z kwasami tak silnymi, że może trawić ścięgna i kości.Ma żołądek z dużo słabszymi enzymami trawiennymi.
JelitaMa jelita krótkie – tylko około 2 razy dłuższe od tułowia (aby szybko pozbyć się gnijącej treści pokarmowej.Ma jelita bardzo długie 6 – 8 razy dłuższe od tułowia (pokarm roślinny trawiony jest wolniej i nie psuje się tak szybko).
WątrobaWątroba jest w stanie neutralizować duże ilości silnych toksyn.Wątroba może beż problemu neutralizować jedynie słabe toksyny.
NerkiNerki są przystosowane do wysokiego stężenia mocznika.Nerki przystosowane do znacznie mniejszego obciążenia mocznikiem.
Gruczoły potoweNie posiadają.Posiadają.
SiłaWytrzymałość i energia tylko na krótko.Bardzo wytrzymały na długich dystansach, pełen energii.
Układ pokarmowyPosiada bardzo prosty i krótki układ trawienny. Tylko trzy razy dłuższy niż ciało każdego z nich. Jest tak dlatego, że mięso rozkłada się bardzo szybko i substancje powstałe w wyniku jego rozkładu szybko zatruwają krwiobieg, jeżeli pozostają zbyt długo wewnątrz ciała.Ponieważ nie jedzą szybko rozkładającego się pokarmu jak mięsożerne i ponieważ ich pokarm potrzebuje dłuższego czasu trawienia, mają znacznie dłuższy układ trawienny – jelita są dziesięć razy dłuższe niż wynosi długość ich ciała. Interesujące że ostatnie badania wykazały, że mięsna dieta ma szczególnie szkodliwy wpływ na organizmy roślinożerne.

Zapraszamy na materiał poniżej. Live nie odbył się z przyczyn technicznych ale możemy podziwiać Anette w TV.