YourFitWay – chodzisz, biegasz, zarabiasz, pomagasz…

W skrócie jest to aplikacja i trochę gra. Wygrywamy w niej zdrowie i pieniądze. Tworzona od 3 lat a od 5.05.2020 ruszyła w świat i ciągle zdobywa nowych graczy i partnerów.

To niesamowita szansa, aby dołączyć do projektu jako jedna z pierwszych osób na świecie. A pierwsi… Twórcą multimilioner Daniel Kubach.

Ponad 2000 graczy doceniło aplikacje oraz 4 aspekty z TABELI korzyści.

10 000 KROKÓW DZIENNIE WYDŁUŻA ŻYCIE KOBIET O 14 LAT i MĘŻCZYZN O 20 LAT.

Dlatego aplikacja daje dodatkowe bonusy po osiągnięciu 10 000 kroków. Czy to dużo? Sprawdź. Nawet biegnąc w miejscu, kroki naliczają się. Robiąc przysiady. Będąc w domu, uprawiasz sport, zdrowie i otrzymujesz realne zyski w postaci gotówki… Bądź FIT.

Stworzona jest również grupa na FB do której należą twórcy, właściciel aplikacji. Dzielimy się doświadczeniami, stawiamy wyzwania… Dołącz – na dole strony masz do mnie kontakt. Pomogę Ci wystartować.

O tym jak zarabiasz jako gracz na swojej aktywności fizycznej

Rejestrujesz się na www swoim e-mailem i wybranym hasłem (rejestracja na dole strony). Ściągasz aplikacje YourFitWay na telefon po rejestracji z wskazanego linku, aby móc również otrzymywać profity (rejestracja i wideo na dole strony). Po rejestracji uruchamiasz aplikację i przechodzisz do ikony koła zębatego i tam ustaw język polski. Następnie przejdź do ikony bucika – pojawi się samouczek – przewiń go a nastąpienie nadaj aplikacji uprawnienia dla czujników ruchu (telefon sam Ci to zaproponuje).
Od tej pory aplikacja wykrywa Twoje kroki a Ty zarabiasz. Aplikacja działa w tle.

Chodzisz, wymieniasz punkty z kroków na nagrodę w postaci kuponu na „losowanie” wysokości kwoty jaką firma przeznacza z swoich obrotów (10%) i jaką otrzymują po równo wszyscy gracze z zakupionym aktualnym biletem w danym tygodniu (wyłonienie kwoty w jednym z wideo na stronie). Wygrywasz pieniądze i zdrowie!

Kiedy dasz znać tylko jednej osobie o tej wspaniałej aplikacji i jej możliwościach opisanych dalej, zacznie się magia… Staniesz się partnerem biznesowym. Jak to zrobić? Co z tego będziesz mieć? Czytaj dalej…

O tym jak zarabiasz jako partner biznesowy – TABELA ZYSKÓW

Zarabiasz na 4 sposoby opisane w tabeli oraz na wytłumaczone na WIDEO pod tabelą.

Kliknij obraz, aby powiększyć

Objaśnienia WIDEO TABELI ZYSKÓW YourFitWay

1, 2, 3 + NIESPODZIANKA – ZYSKI (pytania, pomoc – kontakt na dole strony)

BLACK AMBASSADOR
Darmowe (leady) osoby bez polecenia. Zostajesz dodatkowo dodany do zamkniętej grupy FB osób z zakupionym pakietem Black Ambassador w której jest cały ZARZĄD FIRMY włącznie z właścicielem Danielem Kubachem. Masz dostęp do niesamowitych kontaktów i relacji. A to jest bezcenne.

BLACK
Darmowe (leady) osoby bez polecenia. Zostajesz dodatkowo dodany do zamkniętej grupy FB osób z zakupionym pakietem Black.

JAK TO WYGLĄDA TO PO 3 TYGODNIACH U MNIE?

4. ZYSK COTYGODNIOWY Z PUNKTÓW ZA KROKI WYMIENIONE NA YFWCoins

COTYGODNIOWE WYŁONIENIE KWOTY Z 10-CIU % ZYSKÓW FIRMY

Podzielona równo miedzy wszystkich graczy posiadający aktualny bilet zakupiony dzięki krokom (4 punkt z tabeli).

TWÓRCA O APLIKACJI YOURFITWAY I JEJ MOŻLIWOŚCIACH (multimilioner Daniel Kubach)

Sam decydujesz ile chcesz zarabiać miesięcznie w YourFitWay

Skąd biorą się pieniądze na wypłaty w YourFitWay?

To proste – z abonamentów. Firma zatrzymuje dla siebie 25%. Dla graczy i partnerów przeznacza 75% swoich obrotów. Zyski graczy (bez poleconych osób) to pkt. 4 w postaci cotygodniowej puli zysków przekazywanej po nabyciu biletu z kroków. Zyski Partnerów (polecona przynajmniej jedna osoba) to pkt. 1, 2, 3, 4 z tabeli.

Po co inwestować 75% w reklamę? Najlepszą reklamą są zadowoleni klienci!

Podatek?

Jak najbardziej. Z wypłaconych pieniędzy raz w roku, odprowadzasz w naturalny sposób podatek. Kolumna dla tego rodzaju dochodów to „inne źródła” w rocznym zeznaniu. Informacje na ten temat znajdziesz w internecie lub osoby, która rozlicza PIT-y. W razie potrzeby, nakręcimy wideo – daj znać w komentarzu. Wyliczenie i podatek w rubryce w PIT to kilka chwil.

REJESTRACJA YOURFITWAY

Twój link rejestracyjny

Kliknij poniższy link i zarejestruj się. Najlepiej z komputera.

Twój link rejestracyjny

Zakup abonamentu równa się z wyborem pakietu nawet tego darmowego. Zakupu dokonaj poprzez przeglądarkę, ponieważ przycisk w aplikacji może być jeszcze nie aktywny. Potwierdzenie adresu e-mail po rejestracji na ten moment zadziała tylko, jeśli po kliknięciu linku w e-mail od razu się zalogujesz. Wtedy dopiero otrzymasz komunikat o poprawnym potwierdzeniu adresu e-mail i konto będzie aktywne i oczekujące na wybór pakietu i uruchomienie aplikacji.

Twój link rejestracyjny

Dopiero po rejestracji pobierz aplikację YourFitWay z Sklepu Play lub App Store i zaloguj się.

Potrzebujesz pomocy z rejestracją, aplikacją lub tabelą?

Nie ma problemu. Wytłumaczę i zrobimy wszystko online – zdalnie 😉
Będę Cię prowadzić w przyszłości. Dodaj mnie do kontaktów.


UWAGA: FACEBOOK, MESSENGER POTRAFI BLOKOWAĆ KONTAKTY. DLATEGO NIŻEJ MASZ NUMER TELEFONU. NIGDY NIE BLOKUJĘ NIKOGO DO PÓKI JEST KULTURALNY.

             prawo przyciągania dariusz kaczorowski

Dariusz Kaczorowski
Tel. 514-512-000

Jeśli nie dobieram – wyślij proszę wiadomość SMS. Oddzwonię 🙂


3 komentarze w temacie “YourFitWay – chodzisz, biegasz, zarabiasz, pomagasz…

Dodaj komentarz

Polub Nas!