Zarabiaj na swoim internecie z Honeygain – teraz wypłaty również w KTYPTOWALUCIE!

Kliknij link od ALTER24, aby zarejestrować się i odebrać dodatkowe $5, czyli 20PLN oraz pobrać aplikację.

KLIKNIJ ABY ZAREJESTROWAĆ I ODEBRAĆ $5

PO REJESTRACJI POBIERZ I ZAINSTALUJ APLIKACJĘ ZE STRONY REJESTRACYJNEJ I POSTĘPUJ WEDŁUG INSTRUKCJI I ZDJĘĆ PONIŻEJ.

Masz internet w swoim urządzeniu?
W telefonie? Na komputerze? Tablecie? Ma Twoja rodzina? Znajomi? Macie internet mobilny, WiFi…?
Zapewne tak. Jak większość osób. Czyli mamy duże możliwości w dzisiejszym świecie.

Honeygain to aplikacja zarabiająca dzięki Twojemu internetowi. Wykonuje ona drobne operacje obliczeniowe i internet, który wykorzystywany jest przez inżynierów z firm zajmujących się handlem elektronicznym, reklamą itd. co daje zyski firmie.

Honeygain obecnie posiada drugą możliwość zarabiania wykonując operacje innej kategorii a mianowicie dostarczanie treści. To najnowsza funkcja Honeygain, umożliwiająca użytkownikom udostępnianie połączenia internetowego w przypadku treści wymagających dużej przepustowości, takich jak obrazy, filmy, audio, ciężkie strony internetowe, IPTV, VoIP itp. Na ten moment włączenie tej opcji i zarabianie podwójnie szybko jest możliwe ale poprzez włączenie tej opcjonalności na komputerze klikając na ikonie programu paska koło zegara prawym przyciskiem myszki. Status: In Queue (w kolejce) zmienia się w ciągu dnia na Ready (gotowy) w zależności od zapotrzebowania firmy i dzieląc sprawiedliwie zapotrzebowanie na użytkowników na całym świecie.

A co jeśli każde urządzenie na świecie jak komputer, tablet, telefon mogłoby taką czynność wykonywać w tle i zarabiać dla firmy pieniądze a ta dzieliła by się jakąś kwotą z użytkownikiem? Niesamowity potencjał milionów urządzeń.

Taką firmą i aplikacją podzielimy się dziś z Wami.

ILE MOGĘ ZAROBIĆ Z HONEYGAIN?

Program za pracę aplikacji generuje punkty (widoczne w aplikacji) przeliczane na pieniądze (widoczne w aplikacji), które realnie możemy wypłacić. Program działa z reguły 24h ale wszystko zależy też od kontrahentów i zleceń do firmy. Czasem więc zyski są przyhamowywane, aby każdy miał szansę zarobić lub stoją kiedy brak zleceń lub mała ilość i system rozdziela pracę po równo każdemu. Póki co kilka dni program ciągle pracuje.

A teraz pytanie. Ile masz aplikacji w telefonie i która z nich daje ci cokolwiek? No właśnie…
W testach na telefonie widzimy, że aplikacja generuje około $0.10 przez cały dzień co daje nam ok 48 gr dziennie zysku.
Ale w dzisiejszych czasach i dostępności urządzeń każdy da radę zainstalować program przynajmniej na własny komputer i 2 telefony a to daje już około 1.15 zł dziennie + 10% równowartości jakie wypracuje znajomy.
Spokojnie za zgodą osób w rodzinie można zainstalować aplikację na około 5-7 urządzeń (bez polecania mając 100% zysków) = ok. 2.65 zł dziennie w skali miesiąca ok 80 zł.
Polecając swoim linkiem z aplikacji (po rejestracji) w śród znajomych możesz czerpać dodatkowe 10% wartości ich obrotów. To może już być naprawdę znaczące.

ZALETY APLIKACJI

  • brak jakichkolwiek reklam
  • brak jakichkolwiek powiadomień
  • możliwość ustawienia zarabiania tylko po połączeniu z WiFi
  • możliwość ustawienia zarabiania tylko podczas ładowania telefonu
  • zarabianie przy użyciu aplikacji na telefonie, tablecie, komputerze
  • jedna rejestracja i wiele urządzeń na jednym koncie generujące zyski
  • 10% wygenerowanych zysków Twoich znajomych trafia do Ciebie (link polecenia w aplikacji)
  • 5$ za rejestrację z linku poniżej
  • wypłaty na PayPal (PayPal jest darmowy i stamtąd możesz zlecić wypłatę na konto bankowe)

WADY APLIKACJI

  • brak

WAŻNE

Aplikacja do działania i generowania zysków używa Twojego internetu w urządzeniu. Jeśli posiadasz internet mobilny z limitem to warto w programie według poniższej instrukcji ustawić LIMIT, czyli wyznaczyć ile internetu przekazujesz do zarabiania. Możesz też całkowicie wyłączyć możliwość zarabiania poprzez internet mobilny i w takim wypadku aplikacja będzie zarabiać tylko wtedy, kiedy Twoje urządzenie połączy się z WiFi. Internet poprzez WiFi 99% jest nielimitowany.

INSTRUKCJA I REJESTRACJA HONEYGAIN

Kliknij link aby zarejestrować się i odebrać $5 = 20PLN oraz pobrać aplikację.

LINK REJESTRACYJNY HONEYGAIN OD ALTER24

Po rejestracji i pobraniu aplikacji ze strony rejestracyjnej zainstaluj aplikację i postępuj według zdjęć poniżej.

Honeygain pracuje w tle w sposób niezauważalny dla Ciebie i Twojego urządzenia. Nie zapomnij po ponownym uruchomieniu urządzenia włączyć aplikację ponownie 😉

Po instalacji programu na innych urządzeniach zaloguj się na nich aby zyski doliczały się do Twojego konta.

W przypadku polecenia programu, Twój znajomy założy własne konto i zaloguje się do siebie a Ty otrzymasz 10% wartości jego obrotów.

Aplikacja działa zawsze niezauważalnie.

Jedni mają internet mobilny z limitem a inni bez limitu. Aplikacja potrafi w ciągu dnia na operacje użyć nawet 1GB za co zapłaci. Jeśli masz ograniczony internet to ustaw tyle ile chcesz przeznaczyć miesięcznie internetu mobilnego dla aplikacji lub ustaw „NO” aby całkowicie wyłączyć dla internetu mobilnego, aby program działał tylko dla WiFi.
Zarabianie tylko podczas ładowania ograniczy zarobki tylko do takiego czasu. Rekomendowane ustawienie YES.

W zależności od wersji systemu operacyjnego urządzenia może wyświetlić się taka opcja i należy ją wyłączyć przechodząc dalej aby aplikacja mogła pracować przy wyłączonym ekranie.

W moim telefonie z Android 10 wygląda to tak. Teraz telefon pyta czy na pewno umożliwić działanie aplikacji w tle. Zezwalamy. U ciebie może być podobnie lub różnić się. Czytaj uważnie sens pytania.

Aktualny dzień i obroty system aktualizuje o północy każdego dnia.


Jak sprawdzić ile punktów przydzielono za twoich poleconych w Honeygain? W historii znajdziemy ukryte maile poleconych i przyznanymi punktami (10%) oraz wpisy 100% punktów Twoich innych urządzeń przypisanych do konta.

Widok listy zysków z poleconych Honeygain.

Jeśli program zauważalnie zużywał by baterię na telefonie to możesz ustawić przycisk na kolor żółty aby włączyć opcję zarabiania tylko w czasie ładowania telefonu. Ograniczy to oczywiście szybkość zarabiania.

Jeśli masz pytania, uwagi, potrzebujesz pomocy to śmiało pisz pod artykułem w komentarzu. Do serwisu wystarczy zalogować się jednym kliknięciem np. przez Facebook.

Income from refferal, czyli wpływy punktów z osób poleconych.
Ponad $11.57 już się uzbierało.

NOWOŚĆ – WYPŁACAJ ZYSKI W KRYPTO NA METAMASK

Nowa kryptowaluta JumpTask – zapowiada się ciekawie.
https://www.honeygain.com/jumptask/

REJESTRACJA
Kliknij aby zarejestrować się

PO 2 DNIACH PO ZMIANIE NA ZYSKI W KRYPTO

https://alter24.pl/ciekawostki/yourfitway-chodzisz-zarabiasz-pomagasz/