Fizyka kwantowaMagia umysłu

Doświadczenie Younga z podwójną szczeliną – Prawo Przyciągania – Nowe ujęcia!

Doświadczenie Younga z podwójną szczeliną

Doświadczenie Younga z podwójną szczeliną jest niewytłumaczalne, szokujące ale i też jest już stosowane w komputerach kwantowych!

Zbliżamy się do nowej zapowiadanej ery.

Tak. Już w pismach zostało zapisane, iż przyjdą czasy, kiedy to nauka będzie potwierdzać religię (bardziej prawa, zasady, potwierdzenie stworzenia nas na wzór i podobieństwo…) a religia będzie potwierdzać naukę.

Doświadczenie Younga z podwójną szczeliną pokazuje jak możliwym jest działanie Prawa Przyciągania?

Fizyka kwantowa oraz doświadczenie podwójnej szczeliny związane z nią, pokazuje zjawisko tak niewygodne i niewyobrażalnie niewytłumaczalne, że naukowcy woleli by o tym zapomnieć. Dla ludzi myślących trzeźwo, wydostających się z „matrixa” to skok! To potwierdzenie jak fizycznie może dochodzić do zjawisk zachodzących przy realizacji naszych marzeń, pragnień, życzeń w Prawie Przyciągania.

Musisz zobaczyć co dzieje się z cząsteczką kiedy obserwujesz a co kiedy tego nie robisz!

Skup się i postaraj zrozumieć poniższe nagranie a zdębiejesz jak sami naukowcy. Wiesz zapewne, że wszystko składa się z atomów czyli cząsteczek materialnych i tu STOP – widzialnych tylko do pewnego momentu. Składasz się z nich i Ty sam. Ale kiedy nie ma obserwatora to czy atom jest dalej materialny? Kim samemu zatem jesteś?

Jak doświadczenie Younga może zmienić Twoje życie?

To odkrycie o wiele głębsze i mamy je pięknie udokumentowane! Na poniższym materiale wideo zobaczysz animację + warunki laboratoryjne. Animacja doskonale i jasno przedstawi Ci w jasny sposób co się dzieje podczas doświadczenia. Zobaczysz warunki laboratoryjne w programie Discovery Sience które pokażą, iż to nie bajki ani teorie spiskowe. Usłyszysz też moją narrację i ciekawą rzecz, której zapewne nigdzie nie widziałeś.

Rzeczywistość nie istnieje do póki jej nie obserwujesz. Zatem twórz ją i kieruj nią.
Poniższy materiał wideo to wstęp do świata kwantów i namiastka do tego jak możliwe są tzw. cuda. Przekonasz się jakie ma możliwości każdy z Nas.

Kiedy już zapoznasz się – musisz koniecznie zobaczyć artykuł związany z tym jak zacząć błyskawicznie wykorzystywać fizykę kwantową w Prawie Przyciągania

Zapraszamy na materiał2 komentarze do “Doświadczenie Younga z podwójną szczeliną – Prawo Przyciągania – Nowe ujęcia!

Możliwość komentowania została wyłączona.