Polska

Jest szczepionka! Absurdy totalne i zagrożenia!

Oglądaj do końca a zdębiejesz. Szczepionka, która nie jest szczepionką. Jedna z kwestii mówi, że szczepionka podawana jest z materiałem który ma być zwalczony na który nasz organizm ma wyprodukować przeciwciała, zniszczyć materiał i zakończyć produkcję/działania.

Uwaga!
W szczepionce na Covid-19 naukowcy wysyłają bezpośrednią instrukcję prosto do naszego DNA (nie sam organizm reaguje i zaczyna produkcję tylko dostaje z zewnątrz informacje „start produkcji”) na wprowadzony materiał (białko w którym wewnątrz jest wirus).

Po pierwsze pytanie:
– kiedy organizm dostanie instrukcję „stop produkcja”? O tym już cisza.

Po drugie:
– dostaną ją wszyscy włącznie ze zdrowymi osobami inaczej przymus (kaftan bezpieczeństwa i na siłę) a więc pada komenda „start produkcja” w zdrowym organizmie (po co?);
– zdrowy organizm zacznie atakować własne białka wewnątrz których wirusa nie ma bo to zdrowe osoby a więc dojdzie do chorób rodzaju jaki znamy gdzie organizm źle rozpoznaje swoje struktury i atakuje siebie np. łuszczyca.

Podobno rząd podpisał umowę na szczepionki w której jest informacja, iż lekarze mają nie zbierać danych na temat odczynów poszczepiennych. A więc kiedy pojawią się skutki uboczne to co usłyszymy? Kolejna fala i mutacje zamiast odczyn poszczepienny. Dopiero wtedy zacznie się chorowanie rozregulowanego organizmu.

Nie zapominajmy o wątku depopulacji w ostatnim czasie we wszelkich mediach popularyzowanym włącznie z Bill Gates`em twórcą globalnym szczepionek.

Więcej informacji w filmie.