Dlaczego prawo przyciągania nie zadziałało? 13h z ILLUMINATI

Jest odpowiedź dlaczego prawo przyciągania nie zadziałało. Czy nie czułeś, że nie przekazano Ci wszystkiego?

TO WIEDZA TYLKO DLA OSÓB POWAŻNYCH I ZDECYDOWANYCH. DLA LUDZI, KTÓRZY CHCĄ OD ŻYCIA WIĘCEJ W KAŻDYM JEGO ASPEKCIE
jeśli nie należysz do takich osób, nie marnujmy czasu…

Próbka audio CD1 dla Ciebie

Nie traktuj tego jako wykładnik całych 13 godzin. Dopiero w trakcie 13 godzin w śród wielu informacji, które to wywrócą Cię całkowicie, otrzymasz dokładne instrukcje co i jak należy robić, aby błyskawicznie przyciągać. Naprawdę nie wiesz co Cię czeka. Całość dostępna za darmo po kontakcie niżej. To tylko pierwsze 40 minut z 13 godzin Prawa Przyciągania z całych 2 dni. Ten materiał to tak zwane dzień dobry. To drobne ziarenko w całej górze wspaniałości.

Zajmuję się tematem od ponad 25 lat. Już jako dziecko, zauważyłem pewne rzeczy, ziszczając z nich wiele ale i wiele nie. Szukałem możliwości błyskawicznych realizacji życzeń. Książki i filmy siały zamęt. Bo taki ich był cel. Zatrzymać wiedzę i dać ułamek, aby nie stanowić zagrożenia.

Komentarze na dole strony zaczynają mówić same za siebie. Choć nie są w stanie oddać tego, co się będzie z Tobą dziać. To przełom w pojmowaniu tej wiedzy. To przewrót totalny. Nie wiesz, tego czego nie wiesz.

Kiedy otrzymasz dostęp online do 13 płyt – słuchaj je w kółko (mówię to ale to pewne, że zrobisz to automatycznie). To tak jakbyś zakręcił kołem o 360 stopni i kiedy szybko zakręcisz je ponownie, kiedy już się obraca to zobaczysz wszystko z jeszcze większą prędkością a nawet pokaże się nowy obraz koła przy nowej prędkości. Twój umysł będzie przeobrażać się i zaczniesz widzieć to czego nie widziałeś do tej pory.

Poniżej płyta CD 1. To tylko znak dla Ciebie, iż nagrania istnieją. CD 1 to tylko kropla w morzu, to tylko wstęp, ale to wstęp po którym nie sposób nie chcieć więcej. Czeka na Ciebie cały komplet 13 płyt za darmo po kontakcie niżej. A tak naprawdę, czeka na Ciebie o wiele wiele więcej, niż te 13 płyt, również bezpłatnie.

Sekretny klucz mieści się w całym materiale 13 godzinnym. To dopiero wszystkie 13 płyt wprowadzą Cię do króliczej nory i stanie się jasność ale pamiętaj – 13 płyt to dopiero początek sekretnej wiedzy jaka dla Ciebie czeka.

PŁYTA CD1 WYŻEJ
JAK OTRZYMAĆ DOSTĘP DO WSZYSTKICH 13 PŁYT?

Skontaktuj z Dariuszem Kaczorowskim. Metody kontaktu poniżej. Napisz, że jesteś z ALTER24 w sprawie Prawa Przyciągania a otrzymasz instrukcję do darmowego 13 godzinnego nagrania. Możesz to zrobić poprzez Messenger lub WhatApp klikając ikonę poniżej. W odpowiednim czasie dołączysz też do grupy na Facebook zajmującej się tylko i wyłącznie Prawem Przyciągania i pozyskaną wiedzą z stowarzyszeń. Kliknij ikonkę kontaktu i pisz śmiało.


13 PŁYT TO DOPIERO WSTĘP DO KOMPLETNEJ WIEDZY SEKRETNYCH STOWARZYSZEŃ, KTÓRĄ POSIADAMY.
TE INFORMACJE WYCHODZĄ NA ŚWIATŁO DZIENNE PO RAZ PIERWSZY NA ŚWIECIE.


FACEBOOK, MESSENGER POTRAFI BLOKOWAĆ KONTAKTY. DLATEGO NIŻEJ MASZ NUMER TELEFONU. NIGDY NIE BLOKUJĘ NIKGOGO DO POKI JEST KULTURALNY.

              prawo przyciągania dariusz kaczorowski

Dariusz Kaczorowski
Tel. 514-512-000

Jeśli nie dobieram – wyślij proszę wiadomość SMS. Oddzwonię 🙂

Zgłoszeń jest dużo – czekaj cierpliwie…


Co z tego mam?

Do końca życia będę wdzięczny Kevinowi i pozostałym, iż wyłamali się i ujawnili te informacje oraz mojemu darczyńcy za to, że dał mi tą wiedzę i to zupełnie za darmo.

Wierzę i wiem, że z Tobą będzie tak samo. To pewne!

Dla Ciebie teraz – to Oni i Ja – pozostaniemy w Twojej pamięci.

MOC JEST Z NAMI!

Skąd to mamy, skąd to wiem/y?

2 osoby z naszego grona były na tym jedynym na świecie spotkaniu osobiście. Poza 48 godzinnym spotkaniem jakie już się odbyło, są obecnie prowadzone spotkania i edukacja ale w innej formie. Bardziej zaawansowana wiedza o której delikatnie czasem mowa podczas 13 godzin na płytach. Tą zaawansowaną wiedzę również otrzymasz bezpłatnie. W późniejszym czasie, kiedy już odsłuchasz 13 płyt.

5 poziomów i więcej z Tajnej Wiedzy dla ALTERNATÓW naszego serwisu.

Na górze w menu serwisu w zakładce ALTERNAUCI po rozwinięciu strzałki mamy spis lekcji/materiałów jakie na Ciebie czekają zupełnie bezpłatnie! Rejestracja w serwisie nie daje dostępu do tego menu. Wykaż, iż jesteś odpowiednią osobą do takiej wiedzy i czytaj dalej a dowiesz się jak uzyskać dostęp.

Materiały audio (lektor PL) to:

 1. Prawo Przyciągania – jakiego nie znasz (13h)
 2. Jak kreować rzeczywistość (6h)
 3. Blokady, jak wycofać, jak zdobywać informacje z eteru (7 lekcji)
 4. Doprowadzające do mistrzostwa (61 lekcji)
 5. Jak działają elity, jak być samemu tak kojarzonym (11h)
 6. Dalszy rozwój – wartość pozyskanych materiałów 500 000 zł (128GB – wieleset godzin) i ciągle rośnie.

Setki godzin wiedzy! Już lada chwila otrzymasz dostęp do pierwszych 13 godzin.

I tak naprawdę nie potrzebujesz już nic więcej, aby osiągnąć wszystko to czego chcesz. Ale możesz chcieć więcej – bezpłatnie…

Jeśli myślisz, że książki na rynku czy filmy powiedziały Ci wszystko – to grubo się mylisz!

Nigdy nie przypuszczalibyśmy, że to były członek tajnych organizacji przekaże tak cenną wiedzę. Gdybyśmy mieli powiedzieć co najcenniejsze moglibyśmy dostać w życiu to właśnie te 13 godzin audio z niesamowitego spotkania i zawartych w nim informacji. To zupełnie inne spojrzenie. To technologia dla każdego. To informacje jak robić to poprawnie, skutecznie i błyskawicznie. Informacje, które obalą te książkowe w sposób logiczny. Informacje o tym co mówią religie, udokumentowane cuda. Obnażają prawdę. Obnażą kursy i ludzi uczących. Ludzi którzy nie znają prawdy, nie znają klucza do którego jeszcze nie doszli i raczej nie dojdą bez tych podstaw ale już nauczają. Zostają wyjawione zaskakujące informacje z wewnątrz ugrupowań. To też ludzie i też część z nich wyłamuje się. Oni są uczeni tego od dziecka całymi rodzinami. Nie ma nic bardziej wartościowego co możesz otrzymać!

Prawo przyciągania nie zadziało u większości osób lub nie na wszystko?

Jest odpowiedź dlaczego prawo przyciągania nie zadziałało. Odpowiada nam na nie były członek tajnych stowarzyszeń. Dobrze, że to już były członek i że pokierował go wyższy cel. Przybył on wraz z 10-cioma innymi przedstawicielami na jedyne spotkanie jakie kiedykolwiek zostało zorganizowane na świecie, gdzie wstęp kosztował nie bagatela 10 000 dolarów a całość spotkania trwała 48 godzin. Ta kwota to tylko „filtr”, aby dotarli ludzie mający chęć poznania prawdy a nie grymaszenia. Odnosi się on do wielu wielu rzeczy. Oprócz samego prawa przyciągania, porusza on kwestię znaczenia twojego jedzenia w tym prawie, leków, rządów, ludzi. Oczywiście również dowiadujemy się o kluczu… oraz mamy lekcję z innych powiązanych tematów a o nich niżej.

Jaki jest klucz do prawa przyciągania?

Co jeśli wszystkie informacje w książkach i filmach na temat prawa przyciągania nie zawierają jednej najważniejszej rzeczy? Co jeśli ktoś nie chce, abyś o tym wiedział? Czułeś to podskórnie? Ponieważ dziś coraz trudniej jest zachować tajemnicę, to być może dlatego pojawiły się książki, które mówią, fizyka kwantowa potwierdza ale nie dają ostatecznego klucza do tego prawa? Czyli nie zaprzeczać temu co już się się wydostało na powierzchnię i przeciwdziałać tuszując i ukrywając to co najważniejsze.

Spotkanie z członkami tajnych klubów trwało 48 godzin i zostało utrwalone. Sekretny klucz mieści się w całym materiale 13 godzinnym. To dopiero wszystkie 13 płyt wprowadzą Cię do króliczej nory i stanie się jasność ale pamiętaj – 13 płyt to dopiero początek tajnej wiedzy jaką dla Ciebie mamy.

Dla osób, które nie znają Prawa przyciągania.

Prawo to znane jest głównie z książki „Potęga Podświadomości” Joseph Murphy. Książka ta nie zdradza wszystkiego, ale na pewno jest wspaniałym wstępem do pojęcia o co w tym wszystkim chodzi. Jeśli chodzi o szybko wprowadzający film to jest nim „Secret”, ale i tam też brakuje tego klucza… Wielu z powodzeniem wykorzystuje to prawo świadomie lub nieświadomie. Prawo to działa również kiedy jesteś go nieświadomy jego istnienia. Czy tego chcesz czy nie – ono i tak działa – tak jak prawo grawitacji. Pytanie tylko czy nie robisz sobie sam krzywdy nie znając go?


36 komentarzy w temacie “Dlaczego prawo przyciągania nie zadziałało? 13h z ILLUMINATI

 • 24 października 2020 o 20:10
  Permalink

  Fascynujący materiał, te 13 płyt jest rozwinięciem prawa przyciągania z sekretu o istotne elementy. Słucham drugi raz i na razie zauważyłem polepszenie samopoczucia i większy poziom energii, co w obecnych czasach jest bardzo istotne.

 • Pingback: The Secret [lektor PL] | ALTER24.pl

 • Pingback: Potęga Podświadomości - Joseph Murphy | ALTER24.pl

 • 17 października 2020 o 20:03
  Permalink

  Temat wcale nie obcy 🙂 W poszukiwaniu swej duchowości , otworzyły się dla mnie koleje drzwi .. Uzyskałam dostęp do wiedzy na temat mojej siły , wiary i doskonałości . W pełen magicznej , pozytywnej energii program , zanużam się wciąż na nowo by napełnić się tą mocą prawdy , którą tak bardzo chcę podążać 🥰 Jestem na właściwej drodze ❣️ ❣️❣️

 • 13 października 2020 o 16:54
  Permalink

  Przesłuchałem 13 nagrań i przyznaję rację! To jakiś kosmos w porównaniu do Sekretu. To jak Kevin rozwija cały proces myślenia to coś pięknego i niesamowitego. Myślę, że mając takie podstawy jak miałem ja, te nagrania są jeszcze dużo bardziej wartościowe!

 • 10 października 2020 o 00:41
  Permalink

  Miałem szczątkową wiedzę w tym temacie, ale pierwsze czterdzieści parę minut zaciekawiło mnie na tyle, że postanowiłem wysłuchać całość. To była bardzo dobra decyzja bo materiał jest świetny, w wielu miejscach prawdziwie otwierający oczy!

 • 5 października 2020 o 11:50
  Permalink

  Ogólnie temat prawa przyciągania nie jest mi obcy, emocje mam z jednej strony pozytywne, bo usłyszało się wiele ciekawych informacji. Z drugiej od lat nie mam efektów w przyciąganiu wielu rzeczy, stąd zapewne wrócę do tego komentarza, jak uda mi się w końcu ,,przyciągnąć” coś dobrego

  • 5 października 2020 o 12:17
   Permalink

   Prawo działa czy tego chcesz czy nie. Jak prawo grawitacji. Przyciągasz non stop, tylko do tej pory nie zauważałeś jak wiele odwrotnego przyciągałeś. Nie znałeś kluczy. Jeśli od teraz nie będziesz tego robić to wiedz, że są osoby u których zmienia się wszystko ekspresowo ale do tego potrzebujesz swojej wewnętrznej woli, otwartości na zmiany i podążanie według przepisu. Index wyuczalności, podstawy. Jeśli nie opanujesz, nie wysłuchasz wielokrotnie, jeśli postanowisz przeciwnej kuli dać się pokonać za nim sam ją pokonasz, to prawo będzie działać i ono działa i to nie znaczy, że jeśli ty nie potrafisz wiązać sznurówek automatycznie, to inni też nie. Wiesz doskonale o czym mówię 🙂
   Do komentarza wrócić możesz tylko w jednym celu… bo rugi cel oznaczałby tylko i wyłącznie, iż dałeś się pokonać samemu sobie. Uwierz w siebie i działaj nad sobą jak mistrz Shaolin. Masz wszystkie klucze. Zrozumiesz je tylko po wielokrotnym odsłuchaniu płyt. Pozdr.

 • 1 października 2020 o 00:56
  Permalink

  Temat nie byl mi obcy, szukalam brakujacego ogniwa, te 13 plyt utwierdzily mnie w przekonaniu .iz rzeczywiscie sila umyslu dziala, wciaz mam niedosyt, dlatego chetnie pojde dalej i dalej, az wylapie ta wisienke na torcie…….

  • 1 października 2020 o 01:09
   Permalink

   Wisienki są w 13 płytach ale jedno wysłuchanie to mało. To jak oglądać drugi raz film, czytać drugi raz książkę i okazuje się jakby ktoś wyrwał kartkę. Ten materiał może być ostatnim, zmieniającym nasze życie tak jak powiedziano… Poproś a będzie Ci dane. Tylko nie wiesz jeszcze jak… Ten materiał nie musi być oczywiście ostatnim. Nie którzy pragną ciągle się rozwijać. Lada chwila zobaczysz wstęp do poziomu 4 😉 a to przejdzie Twoje najśmielsze oczekiwania. Pozdr.

 • 30 września 2020 o 20:46
  Permalink

  Zaczynasz tego słuchać i w cudowny sposób dzieje się magia w Twoim życiu. Wydarzają się rzeczy niespodziedziewanie i przy odpowiednim nastawieniu poprawia się wiele obszarów Twojego istnienia. Sprawdź, jeśli nie wierzysz.

   • 30 września 2020 o 21:44
    Permalink

    Przesluchalem wszystkie płyty całe 13 h …zmiany były już zauważalne po 6 płycie…. chodzę uśmiechnięty szczęśliwy oraz mam większą ochotę do życia…a wiem że to dopiero początek mojej przygody więc czuje ogromną ekscytację na samą myśl co może mnie spotkać i co mogę osiągnąć…

    • 27 października 2020 o 05:38
     Permalink

     Coś niesamowitego długo interesuje się tematem zawsze czułem że czegoś jak by brakowało teraz układa się to w całość dopiero kilka dni i już zauważyłem polepszenie się nastroju więcej energii chęci zdobywania tej wiedzy. To jest to czego tak długo szukałem . Wspaniała wiedza jak najbardziej polecam. 😃

 • 30 września 2020 o 20:14
  Permalink

  Zawsze czułam, że coś jest na rzeczy. Ilekroć słucham tych nagrań odkrywam coś nowego, coraz więcej się dowiaduję o sobie. Zauważyłam też, że jestem bardziej uważna na to co myślę i jak myślę. A pewne rzeczy przychodzą mi znacznie łatwiej. Czasem w środku nocy obudzę się i zastanawiam się jak wyuczalna jestem, jaki jest mój rozkład treningu. Czy jestem we właściwym miejscu. To zabawne 🙂 ale mega jestem wdzięczna, że nagrania przyszły do mnie we właściwym momencie mojego życia 😋

 • 30 września 2020 o 20:03
  Permalink

  Byłem obojętnie nastawiony na ten materiał, ale on naprawdę pomaga otworzyć oczy i nastawia do pracy nad sobą. Widze rzeczy których nie dostrzegalem a emocje grają większą rolę niż się spodziewałem.

  • 30 września 2020 o 20:09
   Permalink

   Już wiesz jak to działa, jak jesteśmy od dziecka wkręceni, co zmienić i w jaki sposób i gdzie są klucze, ten sekret i kiedy już klikukrotnie przesłuchasz, odkryjesz kolejne rzeczy. Zacznie się dziać… Reszta poziomów przed tobą. 128gb materiałów wartych setki tyś zł. To nie jest materiał książkowy. To rewolucja, to sekret… I zaczynamy tworzyć coś wielkiego na skalę całej Polski ❤️ Pozdr.

   • 30 września 2020 o 21:24
    Permalink

    Witajcie wiedza którą miałam okazję przesłuchać całkowicie za darmo otworzyła mi oczy na moje życie. Wiele się rozjaśniło inaczej postrzegam sprawy, rzeczy. Słucham tych nagrań i przede wszystkim robię notatki bo wiem że za każdym razem jak słucham to inne doświadczenie przychodzą… Polecam serdecznie 😊

  • 30 września 2020 o 21:47
   Permalink

   Byłem zaciekawiony po pierwszym nagranu próbnym.Postanowiłem przesłuchać całe 13 CD. Co w nim usłyszałem zaciekawiło mnie jeszcze bardzej, polecam każdemu zgłębić te wiedzę. Może to zmieć nasze życie na ile sami na to pozwolimy

 • Pingback: Doświadczenie Younga z podwójną szczeliną - Laboratorium - Nowe ujęcia! | ALTER24.pl

Dodaj komentarz