PRAWO PRZYCIĄGANIA – TRENING – jakiego nie znasz…

Jest odpowiedź dlaczego prawo przyciągania nie zadziałało i jak poprawnie i błyskawicznie to robić. Czy nie czułeś, że nie przekazano Ci wszystkiego?

Ten trening pomoże Ci zrozumieć Prawo Przyciągania i jego ogromną moc. Stworzony został po to, abyś w łatwy sposób mógł zrozumieć procedurę świadomego używania Prawa Przyciągania. Podczas słuchania tego materiału to prawo zaczyna już działać w Twoim życiu. Słuchając tego materiału, Ty zaczynasz już używać zawartych w nim metod i technik.

TRENING CD1 i CD2 Z 13CD – ZACZYNA WYJAWIAĆ SZCZEGÓŁY…

Możesz być, robić i mieć dużo więcej niż sobie wyobrażasz.

Możesz słuchać przy zablokowanym ekranie telefonu. System zapamięta gdzie skończyłeś słuchać.
(Urządzenia Apple mają swoje wyzwania – użyj innego sprzętu)

Całe 13CD czeka niżej.

WYŁAMIESZ SIĘ JAK ONO?

Nie wiesz, czego nie wiesz. Nie bądź jak całe masy na tym świecie. Wyróżnij się. Chciej więcej, prawdy, wolności. Tego Ci życzę.

Jak otrzymać hasło dostępu niżej.

JAK OTRZYMAĆ DOSTĘP DO WSZYSTKICH 13 PŁYT?

Skontaktuj ze mną – preferowany Messenger. Napisz, że jesteś z ALTER24 w sprawie Prawa Przyciągania a otrzymasz hasło dostępu do 13 płyt. W odpowiednim czasie dołączysz też do grupy na Facebook zajmującej się tylko i wyłącznie Prawem Przyciągania i pozyskaną wiedzą z stowarzyszeń. Kliknij ikonkę kontaktu i pisz śmiało.

Kontakt ze mną będzie potrzebny do pokonywania dalszych 12 poziomów sekretnej wiedzy i pokazywania tego, czego nie widzimy od razu, pomimo, iż wydaje się nam, że jest inaczej.

          prawo przyciągania dariusz kaczorowski

Dariusz Kaczorowski
Pozdrawiam

Zgłoszeń jest dużo – czekaj cierpliwie…

12 POZIOMÓW SEKRETNEJ WIEDZY

Na górze w menu serwisu w zakładce ALTERNAUCI po rozwinięciu strzałki mamy spis lekcji/materiałów jakie na Ciebie czekają. Rejestracja w serwisie nie daje dostępu do tego menu. Tyko kontakt bezpośredni.

NIE ZNASZ PRAWA PRZYCIĄGANIA?

Prawo to znane jest głównie z książki „Potęga Podświadomości” Joseph Murphy. Książka nie zdradza wszystkiego, ale zwróci uwagę na pewne kwestie. Jeśli chodzi o szybko wprowadzający film to jest nim „Secret”, ale i tam brakuje klucza… Nie wielu i z powodzeniem wykorzystuje to prawo świadomie lub nieświadomie. Prawo to działa nawet jeśli jesteśmy go nieświadomi. Czy tego chcesz czy nie – ono i tak działa – jak prawo grawitacji. Pytanie tylko czy nie robisz sobie krzywdy nie znając go?


43 komentarze w temacie “PRAWO PRZYCIĄGANIA – TRENING – jakiego nie znasz…

 • 3 grudnia 2020 o 11:35
  Permalink

  Serdecznie polecam, na nagrania wpadlem w momencie, kiedy miałem ogromną chęć otrzymania pewnych rzeczy, cały czas myślałem o tym i po godzinie dostałem powiadomienie, nie mogłem inaczej postąpić, musiałem wejść i nie żałuję. Przede wszystkim czuję się dużo lepiej, jestem szczęśliwszy, dużo bardziej energiczny i mam ochotę robić wszystko i każda czynność dosłownie sprawia mi przyjemność. Wiele rzeczy również przyciągnąłem, ale długa droga przedemna. Polecam serdecznie i pozdrawiam wszystkich którzy czytają ten komentarz.

 • 24 listopada 2020 o 11:22
  Permalink

  Płyty pojawiły się w momencie, w którym miałam remont.
  Ciekawość co na nich jest sprawiła, że dosłownie remontu i pracy nawet nie poczułam, gdyż byłam tam.
  Przesłuchałam je w ciągu 2 dni i znalazłam się dosłownie gdzie indziej .
  Inaczej się czułam i wszystko wykonywałam z taką lekkością. Potem przyszedł kryzys, ale ten kryzys czy dół był tak naprawdę znakiem przed czymś jeszcze lepszym czuciem się .
  Stałam się spokojniejsza i zauważyłam, że mam więcej cierpliwości i co jest najlepsze, że myśli i życzenia naprawdę zaczęły się manifestować . Czysta Magia❤️❤️❤️
  Polecam z całego serca i dziękuję za to co robicie.

Dodaj komentarz