Protest przeciw restrykcjom 16/08/2020 godz. 12:00-15:00

1 500 000 mln protestujących w Niemczech. Ile będzie w Polsce?

Czy Polacy obudzą się?
UDOSTĘPNIJ JEŚLI POPIERASZ

W niedzielę 16 sierpnia 2020 roku w Polsce na placu zamkowym w Warszawie odbędzie się jeden z największych protestów. Protest przeciwko restrykcjom Covid-owym w Polsce odbędzie się w godzinach 12:00 do 15:00.

Ilość kpiny z polskich obywateli przerasta. Jednego dnia noszenie masek jest wyśmiewane przez ministra a za miesiąc ten sam wyśmiewający minister wprowadza nakaz ich noszenia. Nakaz wchodzenia do sklepu w maskach, gdzie w restauracji już maski nie nałożysz bo jesz? 5 mln zysków w firmie brata ministra dzięki maskom? Respiratory zakupione przez rząd, które nie dotarły – zmówione od przestępców? Wiece wyborcze bez masek? Wirus atakujący małe sklepy a duże już nie? Z jednej strony dyskryminacja i cenzura ludzi z doświadczeniem, lekarzy, specjalistów a z drugiej słuchanie Billa Gates`a informatyka z zawodu (milionera) produkującego szczepionki, który oficjalnie w swoim wystąpieniu mówi o depopulacji ludności.

Po za absurdami wyżej (których nie sposób wszystkich wyliczyć) ludzie mają dość obostrzeń doprowadzających ich do bankructw, stresu, chorób.

Czy Polacy obudzą się?
UDOSTĘPNIJ JEŚLI POPIERASZ


Dodaj komentarz

TRWA WALKA O CIEBIE
MOZESZ MIEĆ WSZYSTKO
NIE MA JUŻ CZASU - LINK

Polub Nas!