POZIOM 0

Tak jak kiedyś mnie zaproszono, tak dziś Ja zapraszam Ciebie na 30 minutowe spotkanie po którym otrzymasz ode mnie 13 płyt Prawa Przyciągania jakiego nie znasz.

CEL SPOTKANIA ZERO PRZED TRENINGIEM

PO SPOTKANIU PO 30 MINUTACH OTRZYMASZ WSZYSTKIE PŁYTY DO ODSŁUCHU W DOWOLNYM CZASIE LECZ NAJLEPSZE REZULATY SĄ W CIĄGU 7 DNI

Na spotkaniu zobaczysz kilka minut wideo z zapowiedzi człowieka wprost z elit, byłego członka stowarzyszeń. Te kilka minut sprawi, że już dziś nie zaśniesz… Ale również poznasz nas, czyli osoby, które tworzą społeczność Instytutu Rozwoju i pomagają się rozwijać. Po spotkaniu lub obejrzeniu skontaktuj się ze mną ponownie, aby wysłać Ci dostęp do bezpłatnego treningu. Po wysłuchaniu materiału dołączę Cię też do naszej zamkniętej grupy na FB.

SPOTKANIE NA ŻYWO (ONLINE)

Bądź w jeden z wybranych dni – nie musisz mieć włączonej kamerki.

PON, WT, ŚR, CZW, PT
godzina 12:00 lub 20:00
lub
SOBOTA
godzina 20:00

Link do pokoju ze spotkaniem:
https://cutt.ly/spotkanie-zero

O wyznaczonej godzinie, wejdź ponownie tutaj, kliknij link wyżej i czekaj cierpliwie, aż administrator wpuści Cię na spotkanie.
5 minut po wyznaczonym czasie wejścia nie będą już możliwe i będziesz musiał czekać na kolejne spotkanie.

PRZYGOTUJ SIĘ I POBIERZ ZOOM

           

Nie musisz mieć włączonej kamerki.
Ściągnij > zainstaluj > zapomnij.
O wyznaczonej godzinie kliknij link do pokoju – to wszystko. Jeśli zoom ściągasz pierwszy raz, to po kliknięciu linku na ekranie pojawi się nazwa Twojego telefonu, możesz ją zmienić i wpisać swoje imię i nazwisko. Kliknij JOIN.

Urządzenia Apple, telefony IPHONE mogą prosić o ID spotkania.

KIEDY ZAPRAGNIESZ WIĘCEJ…

Poziom 1 składa się z kilku podpoziomów. 13 płyt to dopiero początek. Czeka na Ciebie wiedza z 12 poziomów – kiedy tylko wysłuchasz uważnie 13 płyt.

Na górze w menu serwisu w zakładce ALTERNAUCI po rozwinięciu strzałki mamy spis kolejnych lekcji/materiałów jakie na Ciebie czekają.

          prawo przyciągania dariusz kaczorowski

Dariusz Kaczorowski
Pozdrawiam