Polska

Protest przeciw restrykcjom 16/08/2020 godz. 12:00-15:00

1 500 000 mln protestujących w Niemczech. Ile będzie w Polsce?

Czy Polacy obudzą się?
UDOSTĘPNIJ JEŚLI POPIERASZ

W niedzielę 16 sierpnia 2020 roku w Polsce na placu zamkowym w Warszawie odbędzie się jeden z największych protestów. Protest przeciwko restrykcjom Covid-owym w Polsce odbędzie się w godzinach 12:00 do 15:00.

Ilość kpiny z polskich obywateli przerasta. Jednego dnia noszenie masek jest wyśmiewane przez ministra a za miesiąc ten sam wyśmiewający minister wprowadza nakaz ich noszenia. Nakaz wchodzenia do sklepu w maskach, gdzie w restauracji już maski nie nałożysz bo jesz? 5 mln zysków w firmie brata ministra dzięki maskom? Respiratory zakupione przez rząd, które nie dotarły – zmówione od przestępców? Wiece wyborcze bez masek? Wirus atakujący małe sklepy a duże już nie? Z jednej strony dyskryminacja i cenzura ludzi z doświadczeniem, lekarzy, specjalistów a z drugiej słuchanie Billa Gates`a informatyka z zawodu (milionera) produkującego szczepionki, który oficjalnie w swoim wystąpieniu mówi o depopulacji ludności.

Po za absurdami wyżej (których nie sposób wszystkich wyliczyć) ludzie mają dość obostrzeń doprowadzających ich do bankructw, stresu, chorób.

Czy Polacy obudzą się?
UDOSTĘPNIJ JEŚLI POPIERASZ