Teorie spiskowe?

Ronald Bernard członek ILLUMINATI – kolejny wywiad [LEKTOR PL]

Ronald Bernard członek ILLUMINATI - kolejny wywiad [LEKTOR PL]

Kolejna część z Ronaldem Bernardem byłem członkiem jednej z ukrywanych do nie dawna organizacji elit tego świata.

Ronald Bernard były Illuminata, który wyszedł z tej organizacji porusza kwestie biblii, kosmitów, liczb, kryptowalut, wielowymiarowości, kontroli ludzi i wiele innych ciekawych nowinek.
Ronald Bernard zmienił się kiedy umarł jak mówi i powrócił.

Ronald Bernard to holenderski przedsiębiorca i były bankowiec, który w 2017 roku stał się znany ze swojego świadectwa na temat swojego udziału w międzynarodowym świecie finansów i handlu ludźmi. Bernard ujawnił, że w przeszłości pracował jako handlarz walut i że był zaangażowany w różne nielegalne działania, takie jak pranie brudnych pieniędzy, korupcja i finansowanie terroryzmu.

W swoim świadectwie Bernard opowiada o swoim doświadczeniu w bankowości i odkryciu, że w ramach globalnego systemu finansowego dochodzi do korupcji, oszustw i handlu ludźmi. Bernard twierdzi, że spotkał się z wieloma wpływowymi ludźmi, w tym z członkami „elity” i że odkrył, że wiele z tych osób jest zaangażowanych w nielegalne działania, takie jak handel ludźmi, handel bronią, narkotykami oraz wykorzystywanie dzieci.

W swoim świadectwie Bernard opowiada również o swoim uczestnictwie w tajemniczym rytuale, który miał odbywać się podczas jednego z spotkań z „elitą”. Według Bernarda, podczas tego rytuału odbywały się okropne czynności, takie jak mordowanie dzieci. Ta część jego świadectwa wywołała wiele kontrowersji i była szeroko krytykowana przez wielu.

Bernard stał się znany po opublikowaniu filmu dokumentalnego zatytułowanego „Out of Shadows”, w którym ujawnia się manipulacje i dezinformacje w przemyśle filmowym, mediach i polityce. W filmie tym Bernard opowiada o swoich doświadczeniach w świecie bankowości i o tym, jak odkrył, że globalna elita wykorzystuje finanse i media do kontroli społeczeństwa.

Jego świadectwo wywołało wiele kontrowersji i zostało odebrane przez niektórych jako dowód na istnienie tajnych spisków i układów elitarnych. Inni jednak kwestionują jego wiarygodność i uważają jego opowieść za fikcyjną lub zmanipulowaną.

Zapraszamy na materiał


Źródło