Świat

Rządowe statystyki UK nie/zaketchupowanych

Publikacja na rządowej stronie UK dokładnie przedstawia 45 tygodniowy obraz obecnej sytuacji gdzie mamy podział i zestawienie dwóch grup ludzi zaketchupowanych i niezaketchupowanych.

Publikacja na rządowej stronie UK dokładnie przedstawia 45 tygodniowy obraz obecnej sytuacji gdzie mamy podział i zestawienie dwóch grup ludzi zaketchupowanych i niezaketchupowanych.

Publikacja na rządowej stronie UK dokładnie przedstawia 45 tygodniowy obraz obecnej sytuacji gdzie mamy podział i zestawienie dwóch grup ludzi.

  1. Tolerujący i fanatyzujący zwolennicy ketchupu, którzy go przyjęli i będą przyjmować regularnie (dobrowolnie czy pod przymusem).
  2. Ci, których indywidualne gusta, podejście ideologiczne czy wyznaniowe, świadomość czy preferencje żywieniowe sprawiają, że go nie tolerują bądź nawet nie trawią a czasem powoduje u nich nawet alergie więc nie poddali się jego konsumpcji i robić tego nie będą.

Obie grupy w tym jakże wyjątkowym czasie walczą z turbo śmiertelnym wirusem a keczup przez analogie ma zostać remedium i „oprogramowaniem antywirusowym” (analogia do Windows i jego twórców zupełnie przypadkowa, bo nie chodzi o to żeby stworzyć komputer, wirusa a potem zarabiać na sprzedaży oprogramowania antywirusowego).

Zestawienie przedstawia podatność na „dziwne zbiegi okoliczności”, „niewyjaśnione sytuacje, których na pewno nie można powiązać z faktem konsumpcji keczupu” i temu podobne czyli w skrócie tzw. zgony… czasem przedwczesne, bez podziału na osoby super turbo zdrowe, czy schorowanych kanapowców.

Przeanalizuj tą tabelkę ze zrozumieniem.
Świadomie nie narzucamy swojej analizy czy interpretacji.
Niestety TVPis, TVNeoSocjalizm, ani inne informacyjne ścieki głównego nurtu Ci tego oczywiście nie powiedzą ale jeśli masz IQ powyżej 70 to powinieneś ogarnąć bez ich „właściwego” przekazu. Uważamy, że operacja Kowit to globalny test na inteligencje, oraz podatność na manipulacje pod wpływem ciągłej ekspozycji na strach… połączone z wywieraniem presji na jednostkę płynące zewsząd.
Oczywiście nie segregujemy i nie oceniamy czy Twój poziom IQ okazał się niewystarczający czy ugiąłeś się pod wpływem nacisków i dlatego go oblałeś. Nie oceniamy, bo nie wejdziemy w Twoje buty tylko nawołujemy do racjonalnej i rzeczowej analizy a przede wszystkim przebudzenia przynajmniej w zakresie, że czas skończyć z podziałami i szanując siebie nawzajem dać sobie drugą szanse i w kwestii dyskusji nt. celowości Kowit jak i poszukania wspólnej płaszczyzny wspólnego działania.

Źródło ?

https://assets.publishing.service.gov.uk/government/uploads/system/uploads/attachment_data/file/1032859/Vaccine_surveillance_report_-_week_45.pdf