Świat

Statystyki COVID-19 to manipulacja! Dowody. Ktoś pójdzie do więzienia?

Tłumaczenie częściowe z EN.

(Gateway Pundit) – Dr Scott Jensen, republikański senator oraz lekarz z Minnesoty, powiedział na Twitter, że otrzymał 7-stronicowy dokument instruujący go w kwestii wypełniania świadectw zgonu z diagnozą COVID-19 bez badania laboratoryjnego potwierdzającego, że pacjent rzeczywiście miał wirusa.

Dr Scott Jensen: „W zeszły piątek otrzymałem 7-stronicowy dokument, który mówił, iż nawet gdy mam 86-letniego pacjenta z zapaleniem płuc ale nigdy nie badano go na COVID-19 ale, gdy pacjent ma np. syna, który nie przejawiał żadnych objawów ale później został zdiagnozowany, iż choruje na COVID-19, wówczas właściwe byłoby zdiagnozowanie w akcie zgonu 86-latka, iż zmarł na COVID-19 ” – powiedział dr Scott Jensen.

Dr Jenson mówi prostą logiczną rzecz. Jeśli pacjent w czasie sezonu grypowego złapał tylko samo zapalenie płuc i nikt nie robił mu testu na potwierdzenie grypy, to nikt nigdy nie zdiagnozowałby grypy na świadectwie zgonu! A tak się dzieje z Covid19.

Dr Birx we wtorek powiedział reporterowi podczas briefingu grupy zadaniowej Coronavirus:

Reporter: „Czy możesz mówić o swoich obawach związanych z błędnym zgłaszaniem zgonów przez koronawirusa ze względu na testy lub standardy ich charakteryzowania?”

Dr Birx: „Jeśli ktoś umrze z COVID-19, liczymy to jako śmierć na COVID-19. Istnieje jednak duża różnica między śmiercią z powodu wirusa, a śmiercią w „obecności” wirusa.”

Jeden komentarz do “Statystyki COVID-19 to manipulacja! Dowody. Ktoś pójdzie do więzienia?

Możliwość komentowania została wyłączona.