Uprowadzenie UFO Lindy Cortile – 3 świadków – 2 policjantów

W ostatnim czasie coraz więcej państw odtajnia dokumenty związane z pojazdami UFO.

Historia UFO Lindy Cortlie

Amerykanka 30 listopada 1989 roku o 3 nad ranem w Nowym Yorku Pani Linda obudziła się z niepokojem. Zegar wskazywał 3:00 w nocy. Otworzyły się drzwi pokoju. Próbowała obudzić śpiącego obok męża lecz ten wydawał się jak sztucznie uśpiony. Linda czuła, że przestaje panować nad sobą a wszystko dookoła przestało mieć znaczenie. Po obudzeniu się nic szczególnego nie odkryła oprócz nienaturalnego snu przez domowników w tym dzieci oprócz męża.

Linda postanowiła zasięgnąć pomocy i wejść w stan hipnozy.

Podczas hipnozy okazało się, że do łóżka podeszło kilka osobników z czarnymi oczyma. Jej ciało przeniknęło przez okno i zostało wciągnięte do pojazdu. Mieszkała na 12 piętrze. Linda została zbadana długimi cienkimi igłami. Wspomnienia się zacierają w tym momencie…

Policjanci potwierdzą wydarzenie Lindy Cortlie

Po 15 miesiącach hipnotyzer otrzymał list od 2 anonimowych policjantów, którzy postanowili się podzielić doświadczeniem, które im nie dawało spokoju. W nocy 30 listopada w 1989 roku policjanci eskortując polityka – na moście – nagle pojazd gaśnie. Policjanci dostrzegają coś niemożliwego. To widok kobiety w nocnej koszuli lecąca wysoko po niebie. Wyglądała jak anioł w blasku zbliżając się do tajemniczego obiektu. Obiekt odleciał zanurzając się w ciemnej wodzie. Silnik samochodu się uruchomił a policja jeszcze przez 1h obserwowała wodę.

Przypadkowy świadek z mostu potwierdza wydarzenie Lindy Cortlie

W grudniu 1989 roku przychodzi kolejny list od Pani Żanet. Oświadcza, że 30 listopada w 1989 na moście Brooklyn`skim silnik jej samochodu zgasł. Inne samochody również stoją. Kobieta wysiadła z samochodu zobaczyć co się dzieje. Nagle kobieta zapomina o wszystkim co ją otaczało. Widzi latającą kobietę na niebie otoczona dziwnymi stworzeniami. Znikają przy jakimś latającym obiekcie.

Zapraszamy na materiał 👇