KOMUNIKAT CZŁONKA ELIT: COVID-19 Updates

MUSISZ WIEDZIEĆ, ŻE 99% ELIT TO ELITY PASOŻYTNICZE, ŻYJĄCE Z TWOJEJ PRACY, ALE NIE JEST TO 100%

To, co przewidziałem w związku z nadchodzącym tłumieniem praw do wolności słowa, dzieje się właśnie teraz.

Rządy i wielkie monopole biznesowe, takie jak Google, Facebook, YouTube, Instagram, Twitter, stacje telewizyjne, stacje radiowe, banki, prasa i gazety, są zaangażowane w politykę.

Sposób, w jaki cenzurują przepływ informacji, sprawia, że ​​w udostępnianiu nie ma cenzury.

Oto, co się aktualnie robi teraz.

Wszystko w Internecie jest „sprawdzane” przez wyrafinowane algorytmy, określane, czy treść jest „dopuszczalna” i jest zgodna ze stanowiskiem „elitarnej klasy rządzącej”.

Jeśli ktoś powie coś, co jest sprzeczne z tym, co „chcą” prezentować opinii publicznej, uruchamiane są następujące metody cenzury:

  1. Treść jest po prostu usuwana z sieci. Twoje konto może również zostać zlikwidowane lub pozostanie. Dlatego nie możesz już nic powiedzieć w sieci, ponieważ wszystkie Twoje konta w mediach społecznościowych, strony internetowe, podcasty i posty zostały zablokowane.
  2. Treść jest faktycznie ZMIENIONA! Robi się to cały czas i nikt tego nie zauważa, ponieważ po opublikowaniu czegoś bardzo rzadko zdarza się raz za razem, aby sprawdzić, czy nic się nie zmieniło.
  3. Twoja strona internetowa lub treść znajduje się bardzo nisko w wynikach wyszukiwania. Oznacza to, że zamiast być na pierwszej stronie w części wyszukiwania, zostaniesz „magicznie” na stronie 2, 3 lub 4, lub w niektórych przypadkach widziałem, jak ludzie przenieśli się na stronę 100!! Aby skutecznie powstrzymywać przed Twoimi treściami, w tym samym okresie Twoje prawa do wolności słowa zostają ograniczone.
  4. Umieszczą „zawiadomienie” na Twoich treściach, mówiące, że są one NIEPRAWIDŁOWE, niedokładne, fałszywe, nieprawdziwe, kłamliwe lub wprowadzające w błąd. Po prostu użyją swojej mocy, aby zdyskredytować Ciebie i Twoje treści i sprawić, że będziesz wyglądać „źle” i niewiarygodnie. Powiedzą, że nie można ci ufać, jesteś oszustem, oszustem, sprzedawcą wężowego oleju lub oszustem.
  5. Będą współpracować z firmami przetwarzającymi karty kredytowe, aby anulować konta sprzedawcy kart kredytowych lub konta PayPal. Uniemożliwią prowadzenie działalności biznesowej w sieci i sprzedawanie informacji, a tym samym skutecznie ograniczą Twoje prawa do wolności słowa.
  6. Banki arbitralnie zamkną Twoje konta (co legalnie mogą zrobić bez podania przyczyny), uniemożliwiając Ci sprzedaż i rozpowszechnianie Twoich informacji (książek, nagrań audio, filmów itp.).
  7. Amazon i wszyscy najwięksi sprzedawcy internetowi po prostu przestaną sprzedawać swoje produkty.
  8. Jeśli nadal możesz sprzedawać swoje książki lub produkty online, zostanie zorganizowana kampania „negatywnych komentarzy”, aby „magicznie” publikować setki negatywnych komentarzy na temat twoich książek, nagrań audio lub filmów lub ciebie osobiście, dając ci bardzo niskie oceny, w ten sposób dyskredytując Ciebie i Twój materiał i skutecznie „zamykając Cię”.
  9. Stacje telewizyjne i radiowe, a także gazety i czasopisma nie przyjmą od Ciebie żadnych reklam dotyczących Twoich produktów. Będą również publikować „negatywne historie” o Tobie i Twoich produktach.
  10. Google i inne firmy internetowe nie będą już akceptować reklam ani słów reklamowych od Ciebie.

Wszystkie powyższe rzeczy mi się przydarzyły, więc znam to z pierwszej ręki. Znam też osobiście wiele osób, którym przydarzyło się wiele z tych rzeczy. To jest prawdziwe i dzieje się właśnie teraz.

To jest „ palenie książek ”.

Jest to „policja myśli”, która monitoruje, jak MYŚLISZ, jakie masz opinie i co mówisz. Jeśli pójdziesz wbrew „linii partyjnej”, będzie cena do zapłacenia.

W moim przypadku sędzia federalny rzeczywiście powiedział w protokole: „Wsadzam pana Panie …… do więzienia na 10 lat, aby wysłać wiadomość do innych, którzy MYŚLĄ PODOBNIE DO PANA! Książki Pana ……. są bezwartościowe, a jego opinie są niebezpieczne”. 

Wyobraź sobie to, że to się stało w Stanach Zjednoczonych Ameryki?! 

Brzmi jak Iran, Korea Północna, Chiny czy Rosja.

Na początek totalitaryzmu.

JEDNAK nie jest to również powodem do stresu, niepokoju lub depresji. Wszystko rozwija się w życiu tak, jak chce. Wszystko jest prowadzone przez Boga. Wszystko jest po prostu „grą świadomości” manifestującą się, jak zawsze, w cyklach.

Nie ma się czego bać.

W historii były takie czasy, jak średniowiecze częstotliwość informacji, rządy nazistowskich Niemiec lub rządy innychów typu dyktatora, które tłumiły przepływ informacji. To nie jest nowe. To też minie.

Za każdym razem, gdy ograniczano wolność słowa, zakładano „tajne stowarzyszenia”, prywatne kluby i stowarzyszenia, aby istniał „mechanizm” przepływu wolności słowa i utrzymywania „wiadomości”.

Bycie częścią takiej grupy jest teraz ważniejsze niż kiedykolwiek. W niedalekiej przyszłości będzie to jeszcze ważniejsze.

Co najważniejsze, nie bierz wszystkiego tak poważnie. Traktuj tę sytuację i wszystkie sytuacje lekko. Wszystko jest przemijające. Wszystko idzie w cyklach. Wszystko jest zawsze bardzo, bardzo dobrze.

Uśmiechnij się, zrelaksuj i poczuj się dobrze. Potraktuj tę obecną sytuację jako ekscytującą przygodę. To po prostu podróż pełna podziwu i podziwu. Obejmij to. Ciesz się tym. Nigdy się tego nie bój.

Kiedy twój umysł jest spokojny i cichy, możesz sięgnąć do Uniwersalnej Świadomości. Wtedy będziesz WIEDZIEĆ, że wszystko jest doskonałością, nawet wśród niedoskonałości.

Zawsze dużo miłości.

Twój przyjaciel…