Magia umysłu

The Secret [lektor PL]

Film to wizualizacja tajemnicy opisywanej w wielu książkach na temat możliwości naszego umysłu. Dziś nauka, fizyka kwantowa (zapraszamy do działu w naszym serwisie) zaczyna łączyć się z prawdami w przekazywanymi przez Jezusa a ta prawda ukazuje się w fizyce kwantowej.

Zastanawiałeś się kiedyś nad sensem słów Jezusa:

A o cokolwiek będziecie prosić w modlitwie, wierząc – otrzymacie

Nie tylko Jezus mówił o wielkiej mocy jaka tkwi w wierze we własne powodzenie – od wieków mówiło o tym większość słynnych myślicieli, artystów i proroków. Każdy z nich miał na myśli potęgę podświadomości, która, jeśli tylko odpowiednio nią pokierujesz, zrealizuje każde twoje pragnienie. Wszystko zawiera się w trzech słowach: „Chcieć to móc” i ten film doskonale to pokazuje poprzez historie ludzi, którzy poznali Sekret i dzięki niemu odnaleźli szczęście w życiu i spełnili swoje najskrytsze marzenia.

Niestety ten film jak i żaden inny czy książki na rynku nie zawierają sekretu jak uruchomić błyskawicznie moc podświadomości. Ta wiedza jest zatajona, ale nie dla Nas. Sprawdź artykuł poniżej, ale wcześniej zasięgnij tego wideo pod artykułem – tytułem wstępu i jakiegoś zahaczenia tematu.

Zapraszamy na wideo


SEKRET

Kliknij okładkę a system sprawdzi, gdzie można zdobyć najtańszy egzemplarz.

2 komentarze do “The Secret [lektor PL]

Możliwość komentowania została wyłączona.