Polska

Zaprosił do kliniki niewierzących w pandemię. Zgłosił się Jerzy Zięba!

Profesor Mirosław Czuczwar z Kliniki Anestezjologii i Intensywnej Terapii w Lublinie zaapelował do osób, które wątpią w istnienie koronawirusa. „Wyzwanie” podjął w tej dziedzinie – Jerzy Zięba.

Czy profesor przyjmie Jerzego Ziębę?

Jerzy Zięba na swoim facebookowym profilu napisał „Właśnie przyjąłem zaproszenie Pana Profesora”. Ciekawe, czy profesor Mirosław Czuczwar przyjmie Pana Ziębę u siebie? Oby nagranie z ewentualnej wizyty szybko trafiło do sieci – to może być ciekawe spotkanie.

Wirus nie istnieje?

Co niektóre media rozpisują się, iż u części osób przekonanie, iż wirus nie istnieje.
Otóż przypomnijmy statystyki, iż każdego dnia:

Co niektóre media rozpisują się, iż u części osób przekonanie, iż wirus nie istnieje.
Otóż przypomnijmy statystyki.

W związku z powyższym, pandemię powinniśmy mieć od długiego czasu. Z powodu wypadków samochodowych, raka i wielu chorób w tym grypy czyli pochodnej koronawirusa. Restrykcje wprowadza się przy podobnej liczbie zakażeń przy której następnie je zdjęto. Nie ma chyba potrzeby opisywania kolejnych absurdów.

Wirus istnieje ale nie taki jakim go malują.

Dziś raczej większość doskonale wie, że koronawirus jak inne wirusy są i będą i pływamy w nich. Nasze organizmy doskonale je zwalczają a Covid-19 nie jest inny od wirusa grypy, do którego rodziny należy. Nie trzeba przekonywać już nikogo, iż atakuje on osoby z chorobami współistniejącymi. Potencjalnie zdrowa osoba również nie ma zielonego pojęcia co w nim czyha i kiedy się odezwie. Koronawirus po prostu uwydatnia to co czyha w przyspieszonym tempie.

Większość osób to osoby starsze i nie łatwo się domyśleć, iż te osoby „żywiącą się często” lekami latami. Są zatem podatne na nie tylko koronawisrua ale jakikolwiek inny wirus choćby grypy. I będą one siać podobne spustoszenie w organizmie starszych osób.

Gdzie zatem problem skoro wirusy są i będą?

Dzięki czemu żyjesz?
Dzięki jedzeniu. Sprawdź zatem każdy produkt w lodówce i zobacz czym jesteś szprycowany. Tablica „mendelejewa”. Problem jest w tym, że ludzie nie są świadomi, nie mają tendencji do zmian nie tylko w tej kwestii.
Jak zatem Twój organizm ma się bronić?