ZERO

Tak jak kiedyś mnie zaproszono tak dziś Ja zapraszam Ciebie 30 minutowe spotkanie po którym otrzymasz ode mnie 13 płyt Prawa Przyciągania jakiego nie znasz.

CEL SPOTKANIA ZERO PRZED TRENINGIEM

Na spotkaniu zobaczysz kilka minut wideo z zapowiedzi człowieka wprost z elit, byłego członka stowarzyszeń. Te kilka minut sprawi, że już dziś nie zaśniesz… Ale również poznasz społeczność Instytutu Rozwoju, którzy wspierają w zmianie życia na lepsze. Po spotkaniu skontaktuj się z osobą która Cię tu zaprosiła, aby dała Ci dostęp do bezpłatnego treningu. Po wysłuchaniu materiału dołączę Cię również do naszej zamkniętej grupy na FB.

SPOTKANIE NA ŻYWO (ONLINE)

Bądź w jeden z wybranych dni – nie musisz mieć włączonej kamerki.

PON, WT, ŚR, CZW, PT
godzina 12:00 lub 20:00
lub
SOBOTA
godzina 20:00

Link do pokoju ze spotkaniem:
https://cutt.ly/spotkanie-zero

O wyznaczonej godzinie, wejdź ponownie tutaj, kliknij link wyżej i czekaj cierpliwie, aż administrator wpuści Cię na spotkanie.
5 minut po wyznaczonym czasie wejścia nie będą już możliwe i będziesz musiał czekać na kolejne spotkanie.

PO SPOTKANIU ZERO ZGŁOŚ SIĘ DO ODOBY, KTÓRA CIĘ TU SKIEROWAŁA PO HASŁO DOSTĘPU DO POZIOMU 1 DO 13 PŁYT PRAWA PRZYCIĄGANIA – TRENING.

PRZYGOTUJ SIĘ I POBIERZ ZOOM

Pobierz darmowy program ZOOM na komputer lub telefon, aby uczestniczyć w spotkaniu online (nie musisz mieć kamerki).

Wiemy, że część IPHONE ma problem. Mimo dedykowanej aplikacji, link do spotkania na części tych urządzeń nie otwiera się poprawnie i nie pomaga ręczne wpisywanie ID spotkania, dlatego warto być dodatkowo przygotowanym na komputerze – jeśli na Iphone nie zadziała.

           

KIEDY ZAPRAGNIESZ WIĘCEJ…

Poziom 1 składa się z kilku podpoziomów. 13 płyt to dopiero początek. Czeka na Ciebie wiedza z 12 poziomów – kiedy tylko wysłuchasz uważnie 13 płyt.

Na górze w menu serwisu w zakładce ALTERNAUCI po rozwinięciu strzałki mamy spis kolejnych lekcji/materiałów jakie na Ciebie czekają.